Ukliďte si

Ukliďte si, zvýšíte si efektivitu práce! Ať už vykonáváte práci z domova, z kanceláře nebo na pracovišti, nepořádek lze udělat všude. Zkuste si vyhradit vždy čas na pořádný a důkladný úklid a zlepšit efektivitu své práce.
V dnešním článku se dozvíte, proč uklizené pracoviště zvyšuje efektivitu a také tipy, jak si pracoviště vylepšit.

Atmosféra

Jako první bonus, který vám uklizený prostor přinese, je rozhodně lepší a příjemnější atmosféra.
V uklizeném prostoru se vám bude lépe soustředit, vykonáte více práce a zlepšíte svou produktivitu. Navíc vás nepořádek nebude zdržovat od práce.

Přehlednost

Nejen, že se v uklizeném prostředí lépe pracuje, také bude vše přehlednější, takže se zefektivníte i po této stránce. Vše bude mít své místo, přesně budete vědět, co kde máte a nebudete muset ztrácet čas hledáním věcí.

Jak si zlepšit pracovní prostor?

A jak si takový pracovní prostor vylepšit?
Začněte od podlahy! Nejprve si ukliďte podlahu, otřete prach a doveďte své pracoviště k dokonalé čistotě. Dále se můžete pustit do organizování a přeorganizování věcí, můžete si vyhradit nové šuplíky, šanony a skříňky.
Je dobré mít také atmosféru pro lepší práci, proto si zařiďte hudbu na pracovišti, prostory můžete provonět vůní a difuzérem, zapalte si svíčku a vylepšete místnost květinou.
Rostliny a květiny dodají prostoru nový rozměr, uvidíte, že budete mít ihned lepší náladu a větší chuť do práce, jakmile budete v čistotě, obklopeni příjemnou atmosférou.

Pořádek dodržujte

Je důležité pořádek dodržovat.
Na úklid si můžete vyhradit vždy jeden den v měsíci, nejlépe první nebo poslední, a v daný den se věnovat především úklidu.
Můžete mít pocit, že ve zvolený den nezvládnete dané úkoly a ztratíte čas, ale příprava pracoviště a úklid vám oddají chuť k práci, takže následující dny vykonáte o mnoho více práce než obvykle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Previous post Jak udržet dům v čistotě
Next post Doma čisto a uklizeno

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *